הכרויות

כל מה שרציתם לדעת על הכרויות. דייטבר מביא לכם עצות וטיפים מצוות המומחים שלנו בתחום ההכרויות ומערכות יחסים.

אתיקה של הכרויות ברשת
הכרויות ופגישות חסרות ניצוץ
לפני קצת יותר מחודש התכתבתי במייל עם מישהו שפגשתי באתר הכרויות ושמאוד נמשכתי אליו. התמונה באתר נראתה נהדר, והמיילים שהוא שלח לי גרמו לי להתרגשות אמיתית. זה היה מפתיע.  לכתבה המלאה »
כמה זמן לחכות לכימיה?
כימיה היא מרכיב חשוב מאוד בהצלחתן של הכרויות ובהצלחתן של מערכות יחסים ארוכות טווח. זוגות אשר אינם חולקים כימיה משותפת, יסבלו מיותר בעיות במהלך העליות והירידות של מסע חייהם המשותפים.  לכתבה המלאה »
5 טיפים להצלחה בהכרויות
מערכות יחסים טובות עשויות להיות אחד התענוגות הגדולים בחיים. במהלך הכרויות אתם פוגשים אנשים החולקים אתכם ערכים ותפיסות, ואתם שמחים לפגוש אותם שוב ושוב וליצור קשר חם ואוהב. אולם רוב מערכות היחסים המוצלחות נוצרו מתוך הכרויות בין אנשים שלקחו את העניין ברצינות.  לכתבה המלאה »
הכרויות מסריחות
חוש הריח הוא אחת היכולות הקדומות ביותר של המין האנושי. ניתן להתייחס אל חוש הריח כאל שלב אחד לפני היכולת לחוש כאב. בדומה לתחושת הכאב, גם חוש הריח התפתח על מנת לאפשר לנו להתחמק מסכנות.  לכתבה המלאה »
דייט ראשון: 5 טעויות שיהפכו אותו לדייט האחרון
הכרוויות חדשות ומערכות יחסים מתחילות ומתבססות על תקשורת טובה, אולם רבים מאיתנו נוהגים להיכשל דווקא בתחום התקשורת.  לכתבה המלאה »
מלך הפגישות הראשונות
אני יוצא להמון דייטים ובדרך כלל גם נהנה מאוד. לפעמים אנחנו מתנשקים בסיום הדייט ולפעמים לא. בדרך כלל, לאחר הכרויות, נשים אומרות שהן נהנו בחברתי. אבל כשאני מתקשר לקבוע פגישה... הן נעלמות. למה זה קורה לי?  לכתבה המלאה »
הכרויות ללא פשרות
אם במהלך הכרויות אתם מתמקדים בחסרונות של בני הזוג שלכם, מקווים שהם יתנהגו אחרת בעתיד, או מתנהגים באופן לא טבעי כדי למנוע חיכוכים, אתם מתפשרים. הכרויות מוצלחת הן הכרויות בהן אתם מצליחים לבטא את עצכם וללמוד על בני הזוג שלכם. התעלמות משבע הנקודות הבאות בזמן הכרויות, עלולה לגרום לכם לבצע בחירה לא נכונה של בן או בת הזוג.  לכתבה המלאה »
בראשו של חובב הכרויות סדרתי
כאשר מדובר במערכת יחסים לטווח ארוך, קיימים שני מצבים בחייו של כל גבר: מוכן, או לא מוכן. התסריטאים של 'סקס והעיר הגדולה', עלו כנראה על משהו, כאשר הם כתבו כי גברים דומים למוניות שנוסעות באורות כבויים.  לכתבה המלאה »
איך לעבור בשלום מפגש עם המשפחה?
הכרויות של בני זוג חדשים עם בני המשפחה והחברים הן אירועים רבי משמעות עבור כל מערכת יחסים. בראש ובראשונה, מדובר בפעולה סמלית. כאשר אתם עורכים הכרויות בין בני הזוג שלכם לבין בני המשפחה, אתם מראים לבני הזוג עד כמה הם חשובים עבורכם.  לכתבה המלאה »