איך לכתוב הודעה ראשונה מנצחת באתר הכרויות?

מאת צוות דייטבר
איך לכתוב הודעה ראשונה מנצחת באתר הכרויות?

לא משנה באיזה סיטואציה אתם נמצאים, לשבור את הקרח עם מישהו זו משימה לא קלה בכלל. בין אם אתם פונים למישהו על הבר, במסיבה או בבית קפה - אתם מכירים את תחושת המבוכה והפחד המלווה את הצעדים אל היעד, ולא משנה גם אתם חיות ברים או פלרטטנים מטבעכם. באופן כללי, תסכימו שלהישאר לבד לכל החיים מרגיש רע הרבה יותר מאשר הפחד והמבוכה הקלים שטמונים בלהתסכן בלפנות למי שמשך את עינכם. היוזמה היא בידיים שלכם, קחו אותה כי אין לכם באמת ברירה אחרת.

באתר הכרויות כל הסיפור נהייה הרבה יותר קל ופחות מפחיד מאשר לפנות בחיים האמיתיים. כאן, לא תמצאו את הקהל בבית הקפה או בבר שילווה אתכם עם העיניים, כאן אתם יכולים לקחת את הזמן שלכם ולחשוב על מה שאתם רוצים לומר ומעל הכל, כאן, אתם יודעים בוודאות שהאדם שאתם פונים אליו או אליה, גם הם מעוניינים לפגוש מישהו חדש - כי אחרי הכל גם הם רשומים באתר ההכרויות.

הכינו שיעורי בית

לפני שאתם שולחים הודעה, קחו את הזמן שלכם וקיראו את הפרופיל של מי שאתם מעוניינים לפנות אליו. אל תסתכלו רק אל התמונה! נסו לדלות מידע עליו מהפרופיל שלו ושלבו משהו מזה בהודעה שלכם אליהם. מניסיון, הודעות מסוג זה יקבלו מענה בעשרות אחוזים יותר מאשר הודעות שטאנץ קצרות וחסרות נשמה והתייחסות אישית לבן אדם שתם פונים אליו או אליה. אל תתעצלו!

הקפידו על הודעה קצרה

ההודעה ראשונה צריכה להיות קצרה ומתומצתת. לאף אחד אין את הסבלנות לקרוא הודעות ארוכות ומייגעות ובטח שלא בהודעה ראשונה ממישהו שהם לא מכירים ולא פגשו מעולם. במקום זה, כיתבו קצר ולעניין. אחד, כך תשאירו את האדם סקרן לעוד, ושתיים - כך תימנעו מעצמכם לומר דברים מיותרים ומביכים.

הימנעו מדברת יתר על עצמכם

אולי האתגר הקשה ביותר לאנשים זה לא לדבר על עצמם. שימו לב, אתם כרגע מחפשים להכיר מישהו ולא מחפשים לדבר על עצמכם. ההודעה הראשונה צריכה להיות 100% מפוקסת על האדם האחר. גם אם אתם מדהימים ומתים לספר לאדם האחר את הכל על זה, שימרו את להמשך - יש זמן, אחרי הכל, זאת רק ההודעה ראשונה.

בידקו שגיאות כתיב

חשוב מאוד לבדוק את ההודעה ולוודא שהיא אינה מכילה שגיאות כתיב. זה יכול להרוג את כל הסיפור ולא משנה עד כמה מדהימה ההודעה שלכם.
שגיאות כתיב הן טרן אוף אחד גדול! וחבל.

השאירו משהו להמשך

הטכניקה האחרונה בכתיבת הודעה ראשונה מנצחת, היא תמיד להשאיר משהו לעתיד. הטריק הוא להשאיר שאלה בסוף ההודעה. אסור שהשאלה שתהיה סביב מתי ניפגש - זה ממש מוקדם מדי!
דוגמא לשאלה טובה יכולה להיות משהו מתחומי העניין שלהם, או אולי על חיית המחמד שראיתם בתמונות שלהם.

קיים יתרון משמעותי בשימוש באתרי הכרויות - אתם יכולים לקחת את הזמן ולנסח הודעה ראשונה מדהימה במקום לקבל דחייה בגלל שאמרתם את הדברים הלא נכונים על הבר.