הכרויות מצחיקות. קחו את זה ברצינות

מאת צוות דייטבר
הכרויות מצחיקות. קחו את זה ברצינות

האם ידעת כי הדרך הטובה ביותר לליבו של גבר היא דרך האוזניים? טוב, אולי זו אינה הדרך הטובה ביותר, והיא בהחלט לא הדרך היחידה, אבל צחקוק עליז, או צחוק מכל הלב, יכולים לקדם אותך משמעותית. במהלך דייט. צחוק מתוזמן היטב, יראה לבני הזוג שלך, לא רק שאת מקשיבה להם  אלא גם כי הם מצחיקים אותך. בדרך זו תוכלי להפגין במקביל גם את היכולת שלך להבין בדיחות וגם את חוש ההומור שלך.

 

מעבר ליצירת תקשורת משותפת ומחשבות ההדדיות, הצחוק משפיע על הפיזיולוגיה שלנו. צחוק גורם לירידה בלחץ הדם ומעודד במקביל את יצירת החמצן בדם. הוא עשוי להפחית את רמות המתח ולגרום לתחושת שמחה והתרגשות. אזורים שונים במוח שלנו עוסקים בניתוח מילים, הבנת בדיחות, תגובות רגשיות ותגובות גופניות. לאחרונה, התגלה כי הצחוק מעודד את האזורים במוח האחראים על גמול חיובי. לכן, אין פלא שכאשר את מוצאת את עצמך בשיחה מהנה, הגורמת לך לצחוק, את מרגישה מעולה.

 

צחוק הוא לא רק אמצעי הגורם לתחושות טובות, הוא גם מנגנון ליצירת קשר חברתי. כאשר את נמצאת בחברתם של אחרים, סביר להניח שתצחקי יותר מאשר כאשר תהיי לבדך. צחוק בחברתם של אחרים עשוי להפגין תחושת נוחות והקלה. ככל שתצחקו עם אנשים נוספים, תוכלו ליצור יותר קשרים חברתיים, בדיחות פנימיות, ותחושה כללית חיובית. בדומה לכך, כאשר תצחקו עם בני הזוג שלכם במהלך הכרויות, תוכלו לחוש יותר תחושות חיוביות ויותר קרבה. כתוצאה מכך, תהיו מעוניינים, מן הסתם לחזור על החוויה החיובית שוב ושוב.

 

ההבדל בין גברים לנשים
יש הבדלים בדרך בה נשים וגברים רואים את מקומו של ההומור במהלך הכרויות. בעוד בני שני המינים מסכימים כי צחוק במהלך הכרויות הוא חשוב, נשים מעדיפות גברים מצחיקים וגברים מעדיפים נשים שמוצאות אותם מצחיקים. במילים אחרות: במהלך הכרויות, נשים מרגישות טוב בחברת גברים הגורמים להן לצחוק וגברים מרגישים בנוח לצד נשים הצוחקות מהבדיחות שלהם. זכרי. הדרך לליבו של גבר היא באמצעות צחוק.

 

קיים הבדל נוסף בדרך בה נשים מתייחסות לצחוק במהלך מערכות יחסים. בהשוואה לגברים, נשים נוטות להתייחס יותר לתקשורת לא מילולית. הן משתמשות בסימנים כמו צחוק, הבעות פנים או שפת גוף, על מנת לעודד או לעכב את התקשורת. לדוגמא: אם לאחר שהיא שמעה סיפור מצחיק, היא צוחקת תוך כדי הישענות קדימה, זהו למעשה באיתות לבן הזוג, כי הוא מוזמן להמשיך בקו ההומוריסטי שלו.

 

למרות ההבדל הגדול, במהלך הכרויות, ההבדלים בין נשים וגברים אינם גדולים מאוד כאשר מדובר במערכות יחסים ארוכות. מחקרים מוכיחים כי אין פערים גדולים בחוש ההומור בין בעלים ונשים. מעבר לכך, הנתונים מצביעים על כך שחוש ההומור של בן הזוג, חשוב לקיום מערכות יחסים זוגיות ארוכות טווח. בשונה מהמתרחש בעת הכרויות, בעת מערכת יחסים זוגית ארוכת טווח, חושב שבני הזוג יצחיקו זה את זו באופן שווה.