הכרויות בימי חיסכון: רעיונות לדייטים בזול

מאת צוות דייטבר
5 רעיונות לדייטים בזול

כולנו היינו שמחים לפנק את בנות הזוג שלנו, במהלכן של הכרויות חדשות. אבל אלא אם אתה עורך דין מצליח או יורש של אימפריית נדל"ן, אתה לא יכול להרשות לעצמך שמפנייה ולובסטרים בכל דייט. אם עברה עליך תקופה קשה מבחינה כלכלית, או שהפסדת בעסקה חד פעמית לא מוצלחת, הרי לך מספר רעיונות לדייטים חסכוניים. דייטים שישמחו את בנות הזוג שלך, ולא יגרמו צער לחשבון הבנק שלך.

טיול לאור הכוכבים

אין מעשה רומנטי יותר מאשר להביט יחד בכוכבים. בזמנים תמימים יותר, נערים נהגו להשתמש בצפייה בכוכבים, כתירוץ להביא את החברות שלהם למקומות חשוכים. זה הרבה יותר נעים, כאשר שניכם מבוגרים וכאשר לא צריך להחזיר את המכונית של אבא עד חצות. סעו לנקודה שבחרתם מראש. קחו אתכם כסאות מתקפלים או שמיכה ושבו להביט בכוכבים. נסו לזהות את הדובה הגדולה, ואת כוכב הצפון, וחפשו כוכבים נופלים. 

הכרויות למיטיבי לכת

בכל עיר גדולה תוכלו למצוא אזורים היסטוריים, שווקים ורבעים מעניינים בהם ניתן לשוטט רגלית. בכל עיר כזו, תוכלו להזמין סיורים מודרכים על ידי מדריכים מקצועיים, במחירים סבירים, או אפילו ללא תשלום כלל. טיול מודרך של כמה שעות יאפשר לכם להכיר טוב יותר לא רק את העיר בה אתם חיים, אלא גם זה את זו.

ביקור ביקב או במבשלת בירה

יקבים ומבשלות בירה, מציעים במקרים רבים סיורים מודרכים ללא תשלום. הסברים על השלבים השונים בייצור היין והבירה יעניקו לכם כמה שעות של עניין משותף, והטעימות, המתקיימות בדרך כלל בסיומם של הסיורים, יהיו הדובדבן שבקצפת. בשלב הטעימות, מומלץ שתשמרו על עצמכם. שום דבר לא הורס הכרויות,כמו התנהגות מטופשת ולא אחראית בהשפעת אלכוהול.

סיבוב בפארק עם הכלבים

אם אתה יוצא עם בחורה שמעניקה שם חיבה לכל כלב שהיא רואה וצוחקת כאשר היא דורכת על מה שכלבים משאירים, קח אותה לטיול באחד מהפארקים המיועדים לכלבים, אותם ניתן למצוא בלא מעט ערים בישראל. בנוסף, טיול כזה יאפשר לך להציג בפניה את הכלב שלך, אם יש לך כלב. גם אם לאף אחד מכם אין כלב, ביקור בפארק הכלבים, יאפשר לכם לבלות יחד בחברתם של בעלי חיים חמודים באוויר הפתוח. 

הכרויות במוזיאון

ביקור משותף במוזיאון נראה כמו רעיון מובן מאילו, אולם עוד מאמץ קטן, עשוי להפוך הכרויות במוזיאון לסיפורי הצלחה. נסה לברר איזה סגנון אומנותי מועדף על בת הזוג שלך וקח אותה לסיור באולמות בהם הוא מוצג. אסטרטגיה נוספת בה אתה יכול להשתמש היא סיור באגף המציג תמונות של זוגות מתנשקים.

הכרויות ספורטיביות

אם מתברר ששניכם עוסקים בפעילויות ספורטיביות כמו שחייה, ריצה, טניס, או כדורסל, אתם יכולים לעשות זאת יחד, במהלך הפגישה, ליהנות זה מחברתה של זו , תוך שאתם עוסקים בפעילות גופנית. כמו כן אתם יכולים לצאת להליכות משותפות במקומות שתבחרו, בעיר או בחיק הטבע.