טיפים לדייט ראשון מוצלח

מאת צוות דייטבר
טיפים לדייט ראשון מוצלח

כדאי כבר עכשיו לשים על השולחן את העובדה המצערת שלא קיימת נוסחה מנצחת שתהפוך באורח קסם את דייט ראשון לדייט מוצלח. מצד שני, במקום לנסות לשווא לתכנן את הדייט הראשון שלכם לפרטי פרטים, לחשוב על מה שאתם תאמרו, ומה שהדייט שלכם יאמר וכן הלאה וכן הלאה, זיכרו כי אחרי הכל, הדייט ראשון הוא רק עוד דייט והוא אמור להיות דבר מהנה, רגוע ונעים. אז לפני שמתחילים, קחו אוויר ותירגעו.

להפוך דייט ראשון לדייט מוצלח, לא צריך להיות באמת מהנדס טילים מדופלם. כל מה שדרוש זה חופן של התחשבות, קור טוב של ביטחון, ודמיון בריא.

1. השאירו מקום לשיחה.

כל העניין הוא להכיר אחד את השני, כך שדייט ראשון הוא כנראה לא הזמן הנכון ללכת להופעה או לסרט. אולי תהנו מההופעה, אבל השיחה תתעלה במקרה הטוב, לשפת הסימנים. דייטים מוצלחים הם כאלה המשלבים פעילות משותפת עם הזדמנויות לשיחה ביניכם. זה מתכון מנצח!

בין אם תקבע לסיבוב בפארק, או טיול על אופניים, וגם אם אתם יותר בג’אנר הקלאסי וקבעתם לארוחה טובה, תמיד השאירו זמן לשבת לקפה שאחרי ולשוחח.

2. הקפידו שהדייט שלכם ירגיש בטוח.

מצד אחד, משחקי כדורגל או הופעות רוק יכולים להיות מהנים מאוד, אך הם מושכים אליהם קהל רועש וקולני. מצד שני, הדייט שלכם עלול להרגיש שלא בנוח אם תזמינו אותו לארוחת ערב אנטימית אצלכם בבית לבד. הדבר הנכון לעשות הוא לבחור מקום שישרה תחושה טובה של ביטחון לשניכם.

3. בחרו לעשות משהו שיתאים לשניכם.

אלא אם אתם יודעים בוודאות שגם הדייט שלכם חזק בעניין של ערבי קריאת שירה, אל תציעו את זה כאופציה ראשונה ליציאה גם אתם באופן אישי, הולכים להנות מזה מאוד. בעולמנו הנוכחי, אם זה אפשרי, נסו ללמוד עד כמה שאפשר על תחומי העניין של הדייט שלכם ותכננו בהתאם. איך לברר? האם אמרנו גוגל? פייסבוק? אפשר גם לשאול כמובן. 

4. שימרו על האפשרות לחילוץ מהיר.

דייטים הראשונים באופן טבעי, לא ת-מ-י-ד מצליחים. לעיתים קרובות, תוך זמן קצר (יש אומרים 5 שניות ראשונות) כבר אפשר להבחין שאהבה כבר לא תצמח פה, שהדייט נידון לכישלון ושכדאי כמה שיותר לסיים את הערב ולהגיד לילה טוב יפה. אם תבחרו לקחת את הדייט שלכם למופע רוק הרי שתצטרכו להיות תקועים איתם לאורך כל ההופעה. מיותר לא?!

5. העדיפו מקומות לא יקרים במיוחד.

הדייט שלכם עשוי להתעקש להתחלק חצי חצי בחשבון, וזאת אף על פי ששלפתם את הכרטיס והצעתם לשלם על הכל בעצמכם. אם כך, תכננו את הדייט כך שיהיה נוח לכולם לשלם עליו והימנעו ממקומות יקרים במיוחד.

לסיכום זיכרו כי דייט ראשון פשוט, נוח וכייפי יעלה משמעותית את הסיכויים שלכם להגיע דייט שני.