טיפים להצלחה באתרי הכרויות

בתחרות הגדולה שמתנהלת באתרי ההיכרויות השונים, על תשומת הלב של הגולשים והגולשות, חשוב להבליט בכרטיס האישי את ההיבטים הייחודיים שמאפיינים אותנו, כדי לבדל את עצמנו מאלפי פנויים ופנויות אחרים, שמחפשים בדיוק כמונו חום, אהבה, זוגיות ואת הדרך להקים משפחה.

מאת לילה נדב
טיפים להצלחה באתרי הכרויות
נרשמתם לאתר הכרויות זה או אחר, עשיתם את הצעד הראשון במסע שהוא לא אחת גם ארוך ומייגע להכרות בני זוג חדשים שעימם תגשימו את ציפייתכם – לטפח בצוותא זוגיות טובה ומספקת, שבסופו של דבר תתמסד בבית חם ואוהב
.  
זהו צעד חשוב, אך אין בו די! התחרות האדירה שמתחוללת בתוך כל אחד מאתרי ההכרויות, בין הגברים, בינם לבין עצמם, ובין הנשים, בינן לבן עצמן, היא דינמית ובלתי פוסקת, ויש להתייחס אליה במלוא הרצינות, אם ברצוננו לממש, בלא פשרות, את ציפיותינו מן החברות באתרים אלה.
 
היעד הראשון שצריך לעמוד לנגד עינינו, תוך כדי גלישתנו באתרים אלה, הוא למשוך את מירב תשומת הלב של בני / בנות המין השני, אל הכרטיס האישי שלנו, כדי לזכות בכמה שיותר פניות ישירות אלינו, כלומר לזכות ברייטינג גבוה, שיאפשר לנו לבחור ולברור לעצמנו את בני הזוג הפוטנציאלים, שיראו לנו כעונים על ציפיותינו. באופן מעשי, נשיב רק לפניות אלה, אם בכתב או באמצעות הצ’ט.
 
כך גם ננהג כלפי גברים או נשים, מן המין השני, כאשר נגלה אותם תוך כדי דפדוף בין אלפי הכרטיסים האישיים שמצויים באתר ההכרויות. במילים אחרות, ככל שמספר הפונים אלינו, יהיה גבוה יותר, כך גם ישתפרו סיכויינו להצלחה באתר!
 

חשיבות הכרטיס האישי להצלחה

 
כדי לזכות ברייטינג האמור, עלינו לא לשקוט, לא לנוח, ולא להמתין בשלווה למזל, אלא להיות אקטיביים ולעזור למזל הטוב לעזור לנו. אלה לא דברים בטלים, שכן אנו בהחלט יכולים לקדם את סיכויינו למצוא באתרי ההכרות בן או בת זוג כלבבנו.
 
המרשם לכך נראה פשוט, אך הביצוע לא כל כך, שכן הוא יחייב אותנו להקדיש לבניית הכרטיס האישי שלנו, גם זמן, גם מחשבה ואולי גם אמצעים כספיים לא רבים. כנקודת המוצא לכל אלה צריכה להיות השאיפה להציג בכרטיס האישי שלנו את מיטב הצדדים החיוביים והייחודיים שיש בנו, ולהימנע מכתיבת תיאורים שגרתיים ואמירות מקובלות, שלבטח לא יבדלו אותנו משאר הגברים או משאר הנשים שבאתר.
 
במילים אחרות, עלינו להבליט בכרטיס שלנו, בעיקר במקומות המיועדים לכתיבת הטקסטים החופשיים שלנו, את המייחד אותנו בהתנהגותנו, בהתנהלותנו, בתחביבינו המיוחדים, ובכל נושא אחר שהוא ייחודי לנו, כך ששאר הגולשים או הגולשות ימצאו עניין לפנות דווקא אלינו. זאת ועוד, עדיף לכתוב טקסטים קצרים ככל האפשר ולא ארוכים ומסורבלים. (הדברים מתייחסים כמובן לאתרים, דוגמת האתר הזה, שאפשרות הכתיבה החופשית בכרטיס האישי אכן קיימת בהם).
 

יתרונה של כל תמונה

 
נושא התמונות, שייצגו אותנו בכרטיס האישי שלנו, הוא נושא חשוב עד מאוד, שלמרבה הצער לא כולם מיחסים לו את החשיבות הראויה. משפט המפתח בנושא זה אומר ובצדק, כי "תמונה אחת שווה יותר מ-1,000 מילים".
 
אז איזה תמונה לשים? באופן מעשי, חשוב עד מאוד להציג לפחות תמונה איכותית אחת (מבחינת טיב הצילום), תמונה שלבטח תגדיל את מספר הפניות שנקבל. לפרסומן של מספר תמונות יש כמובן יתרון, כי בדרך זאת אנו יכולים להראות את עצמנו מזוויות שונות, או בנסיבות שונות.
 
לרווקים ורווקות מומלץ לא לפרסם תמונות עם ילדי אחרים, וגם לא עם בן זוג מהמין השני, ולכולם גם יחד מומלץ לא "להסתיר" את העיניים עם משקפי שמש לעומת זאת, צילומים עם ציפורים, כלבים, סוסים וחיות בית אחרות, יכולים בהחלט לעזור במציאת גברים או נשים בעלי עניין וחיבה דומה.
 
לסיכום. אין ספק בכך, שבכוחנו להגדיל את סיכויינו למצוא באתרי הכרויות בן או בת זוג, שיענו על ציפיותינו, אך לשם כך עלינו לא להתעצל ולא להתייחס לכרטי האישי כלאחר יד, אלא להקדיש לבנייתו זמן וגם מחשבה. אשר לתמונות שיש בכוונתנו לפרסם באתר, מומלץ בזאת - לכל מי שיכול מבחינה כלכלית, לא לחסוך בנושא הצילומים, ולהיעזר בצלם מקצועי אשר יידע להציג אותנו במיטבנו. 
 
עד כאן מה שיש לאל ידינו לעשות. את השאר נשאיר למזל הטוב, שאולי גם יפקוד אותנו במועד זה או אחר.