טיפים לקראת דייט ראשון

למצוא דייט ברשת זה אמנם לא מאוד מסובך מבחינה טכנית עם מספר רב כל כך של אתרים אבל עדיין קיימות הרבה שאלות של איך להתחיל ואולי יותר חשוב, איך לעבור בליינד דייט בשלום.

מאת לילה נדב
צעדים לקראת דייט ראשון
חברים שלי שואלים אותי אם שווה לחפש דייט באינטרנט. התשובה שלי היא ברורה – כן, זה שווה את זה וזה עובד. ברור שכל העניין של בליינד דייט זה לא משהו שאני נהנה ממנו וכמובן שהייתי מעדיף לפסוח עליו ולעבור אוטומטית משלב של בליינד דייט לשלב של דייט מבלי לעבור בדרך את שלב הבליינד.
 
 אני אמנם כבר ברמת אשף בכל מה שקשור באתרי הכרויות באינטרנט ומיותר לציין את מספר הפעמים שיצאתי לעוד דייט שלא הצליח – ברור, אין דרך להתחמק מהחוויה הזו. אבל עדיין אני יכול לומר שעל כל מספר דייטים שלא הצליחו, לפעמים בטון צורם ולפעמים בפרידה שקטה אל האופק, תמיד הגיע אותו דייט אחד שהצליח ושהזכיר לי שוב שזה רק עניין של מזל ותזמון.
 
אז כן, שווה להמשיך ולפנות לעוד ועוד בחורות. לצאת לעוד בליינד דייט ועוד אחד, להיות סדרתי עד שתכירו את המישהו או מישהי שתגרום לכם להרגיש שהנה זה היה שווה הכל ושבכלל מי זוכר את כל האכזבות בדרך אל האושר. 
 
קחו את הזמן - ללא לחץ  
אז פניתם לבחורה שראיתם באתר וכתבתם לה משהו נחמד להתחלה. חכו כמה ימים, אל תציפו אותה בעוד הודעות אם לא קיבלתם תשובה מיד. בחורות לרוב מקבלות הרבה הודעות ולפעמים זה מגיע לרמה של הצפה בעיקר אם לא מזמן היא הצטרפה לאתר. חשוב גם מה שאתם רושמים. הכי טוב לדעתי זה להיות פשוט ואמיתי בלי כל מיני התחכמויות. בסופו של עניין אתם רוצים ליצור רושם של מישהו רציני, נעים ועם רגליים על הקרקע. שימו לב שאתם לא כותבים מכתב ארוך – זה לא עובד וזה מיותר. פשוט זה מנצח.
   
השיחה הראשונה  
קיבלתם תשובה מבחורה שפניתם אליה ויש גם מספר טלפון? מצויין, חכו יום ואז תתקשרו. לרוץ ולהתקשר באותו יום יגרום לתחושה של יותר מדי להיטות וזה יכול להרחיק. בשיחה שימו לב לא לדבר ולדבר בלי סוף – יש גם מישהי שם מעבר לטלפון. שווה לשמוע אותה ולהראות עניין. עדיף לעשות שיחה קצרה ועניינית ודי מהר לקבוע דייט ולהיפגש.
 
 
דייט אחרי דייט 
לא משנה איפה תפגשו העיקר שווה לזכור שזה באמת רק דייט ראשון ואין צורך לנסות לדמיין אותה בעוד 10 שנים ומה יהיה צבע העיניים של הילדים שלכם. מחשבות מהסוג הזה רק יחזקו את הסיכויים שזה יהיה עוד בליינד דייט לאוסף של עוד דייט שנגמר במפגש אחד. במקום זה עדיף לחשוב כל הזמן על "האם הייתי פוגש אותה לעוד דייט אחד נוסף?" ומשם להתקדם צעד צעד. בהצלחה!