10 דברים לא לכתוב בפרופיל באתר הכרויות

מאת צוות דייטבר
10 דברים לא לכתוב בפרופיל באתר הכרויות

גם אם סוף כל סוף החלטת לתת צ'אנס לאתרי הכרויות או שאינך מבין למה בחורות לא מגיבות להודעות שלך? הנה כמה עצות שיעזרו לך ליצור פרופיל אפקטיבי ומושך יותר.

עשרה דברים לא לכתוב בפרופיל שלך:

1. אל תזלזל באתרי הכרויות. אל תעליב את השיטה או את האנשים המשתמשים בה למצוא אהבה. הערות מסוג זה הן טרן-אוף וחבל שתיתפס כמתנשא ושיפוטי.

2. אל תשקר. אל תשקר לגבי פרטים כמו גובה, גיל, משקל. אלו שקרים שיתגלו בקלות בהמשך. אל תשקר לגבי מקום העבודה שלך או תעמיד פנים שאתה יותר מוכן למערכת יחסים ממה שאתה באמת. אין צורך לפרוש בפרופיל את כל סודותיך הנסתרים אך מצד שני אל תתבלן בפרטים לא אמיתיים שנועדו אך ורק לפיתיון.

3. אל תפרט לגבי הצפיות שלך בנושא כסף או ילדים. יש דברים שאפשר לחכות איתם.

4. הפרופיל שלך הוא לא המקום לכתוב על האקסית. או על סקס. את אותם קווים מנחים של מה כן אומרים ומה לא אומרים בדייט ראשון כדאי שתנחיל גם באופן בה אתה מציג את עצמך בפרופיל שלך בפני אנשים שאתה כלל לא מכיר.

5. אל תתבכיין. בשום נושא. אין בזה חן. כתוב על הצדדים החיוביים שלך ועל כל אותם דברים נפלאים שיש לך להציע ושאתה מחפש במערכת היחסים החדשה.

6. אל תאריך במילים. הימנע מכתיבת פרופיל ארוך ומייגע. במקום זאת, הייה תמציתי וברור ושים לב לשגיאות כתיב ותחביר.

7. אל תהיה מעורפל ואל תשתמש ביותר מדי קלישאות. כתוב על מה שעושה אותך מיוחד ושונה.

8. אל תחשוף יותר מידי פרטים אישיים. הפרופיל שלך נקרא על ידי זרים. הם לא צריכים להיות מסוגלים לזהות את מקום העבודה שלך, הכתובת שלך, שם משפחה וכיו״ב.

9. אל תהיה נרקיסיסט. אל תכתוב שאתה מצפה שבת הזוג הבאה שלך תעריץ אותך. אל תכתוב את רשימת התכונות שאתה חושב שמגיעות לך בבת הזוג ובטח לא את רשימת הציפיות והחוקים לדייט הראשון. תתמקד במה יש לך להציע. זה יספיק.

10. אל תשאיר יותר מידי חלקים ריקים בפרופיל. אם אתה לא מוכן להשקיע את הזמן במילוא שדות בפרופיל שלך, למה שמישהי תניח שאתה תהיה מוכן להשקיע את הזמן הדרוש בלהכיר אותה?


בהצלחה!