מלך הפגישות הראשונות

מאת צוות דייטבר
מלך הפגישות הראשונות

שאלה:

אני יוצא להמון דייטים ובדרך כלל גם נהנה מאוד. לפעמים אנחנו מתנשקים בסיום הדייט  ולפעמים לא. בדרך כלל, לאחר הכרויות,  נשים אומרות  שהן נהנו בחברתי. אבל כשאני מתקשר לקבוע פגישה... הן נעלמות. למה זה קורה לי?

תשובה: 

רבים שואלים את השאלה הזו, והתשובה עליה די מורכבת. קיימות שתי הנחות יסוד שניתן לחשוב עליהן בהקשר זה. הראשונה היא "אם לא הצלחת בפעם הראשונה, נסה שוב" והשנייה היא: "אל תנסה לפעול באותה דרך שוב ושוב, בתקווה לתוצאה חדשה". ההצעה שלנו היא לחשוב במהלך הכרויות על שילוב בין שתי ההנחות: "אם נכשלת בניסיון הראשון, נסה לפעול בדרכים חדשות שוב ושוב".

שלושת היסודות: הופעה, גישה, תקשורת

אם בזמן הכרויות אתה פוגש נשים שנהנות בדייט הראשון, אבל לא מוכנות להמשיך הלאה, נסה לחשוב על הדרכים בהן אתה מציג את עצמך. נסה להתבונן על עצמך מהצד ובדוק את הנתונים הבסיסיים שלך. ההופעה, הגישה והיכולת התקשורתית.

1. הופעה חיצונית היא נושא רגיש. כדאי לזכור כי להופעה של כל אחד מאיתנו יש צדדים טובים יותר וצדדים הדורשים שיפור. דבר ראשון, התמקד ביתרונות שלך. אם אמרו לך שיש לך עיניים יפות, לבש בזמן הכרויות, חולצה שתחמיא להן. עדכן את התספורת שלך ואת המלתחה. בנוסף, בדוק את ריח הפה שלך ואת מצב הציפורניים. יכול להיות ששמת יותר מדי אפטרשייב?

2. מה לגבי הגישה - האם אתה בטוח בעצמך יותר מדי, או שאתה לא בטוח מספיק? האם אתה מתלהב או אדיש? אלה הן שאלות חשובות, שיעזרו לך לקבל תמונה טובה על הדרך בה אחרים תופסים אותך תוך כדי הכרויות. שיפורים בהופעה ובהתנהגות שלך, לא יהפכו אותך לאדם אחר, הם רק יציגו גרסה משופרת שלך.

3. בחן את כישורי התקשורת שלך ליכולות תקשורתית יש שני כיוונים. אתה יכול להיות l

מקשיב טוב או דובר טוב. אנשים בעלי כישורי תקשורת טובים, יודעים מתי להקשיב ומתי לדבר ויודעים את ההבדל בין להפוך את עצמם לנושא השיחה בזמן הכרויות, לבין גילוי עניין בצד השני. בדייט הבא, בדוק את סגנון השיחה שלך. האם אתה מתקשר ביעילות?

שנה את ההרגלים
לאן אתה יוצא בדייטים שלך? האם אתה תמיד יוצא לאותם מקומות? באותן שעות? נסה לשנות את ההרגלים הללו. לקבוע פגישות בצהריים, או לברר את תחומי העניין של בת הזוג ולצאת איתה להצגה, סרט או משחק שמעניין אותה.

קבל חוות דעת נוספת
התייעץ עם ידידות שלך שאתה יכול לסמוך עליהן. האם יש לך אחות או חברה טובה? אולי מישהי שאתה עובד איתה? גם בנות זוג או נשים של חברים, עשוית להיות מקורות נהדרים לאינפורמציה. הן יעזרו לך לקבל תמונה טובה יותר לגבי הדרך בה נשים מעריכות אותך במהלך הכרויות.

תיהנה מהתהליך
הכרויות ופגישות עם אנשים אחרים, שבהן אתה לומד להכיר את עצמך, אמורות להיות מהנות. זכור זאת לאורך כל התהליך.