הכרויות

כל מה שרציתם לדעת על הכרויות. דייטבר מביא לכם עצות וטיפים מצוות המומחים שלנו בתחום ההכרויות ומערכות יחסים.

הכרויות מצחיקות. קחו את זה ברצינות
האם ידעת כי הדרך הטובה ביותר לליבו של גבר היא דרך האוזניים? טוב, אולי זו אינה הדרך הטובה ביותר, והיא בהחלט לא הדרך היחידה, אבל צחקוק עליז, או צחוק מכל הלב, יכולים לקדם אותך משמעותית. במהלך דייט. צחוק מתוזמן היטב, יראה לבני הזוג שלך, לא רק שאת מקשיבה להם אלא גם כי הם מצחיקים אותך. בדרך זו תוכלי להפגין במקביל גם את היכולת שלך להבין בדיחות וגם את חוש ההומור שלך.  לכתבה המלאה »
הכרויות חדשות. כך תתמודדו עם מטענים מהעבר
ודאי שמעתם כבר את הביטוי הזה, אולי אמרתם אותו לעצמכם במהלך הכרויות: "הוא/היא, סוחב/ת מטענים מהעבר", יכול להיות אפילו שהרגשתם בעצמכם את ההשפעה של מטענים שלכם על קשרים.  לכתבה המלאה »
5 רעיונות לדייטים בזול
רבים מאיתנו היו שמחים לפנק את בנות הזוג שלהם, במהלך הכרויות. אבל אלא אם אתה עורך דין מצליח או יורש של אימפריית נדל"ן, אתה לא יכול להרשות לעצמך שמפנייה ולובסטרים בכל דייט. אם עברה עליך תקופה קשה מבחינה כלכלית, או שהפסדת בעסקה חד פעמית לא מוצלחת, וודאי תשמח לקרוא מספר הצעת לדייטים חסכוניים. דייטים שישמחו את בנות הזוג שלך, ולא יגרמו צער לחשבון הבנק שלך.  לכתבה המלאה »
תוך כמה זמן להגיב לפניה?
זמן רב חלף מאז הקרנת בכורה של סרט הקולנוע 'סינגלס', בכיכובם של בריגי'ט פונדה ומאט דילון. אולם עבור רבים מאיתנו, חוק 'היום השני', שנוסח בסרט עדיין בתוקף, אפילו אחרי שהטכנולוגיה עשתה כברת דרך מהטלפון אל האינטרנט. עבור כל מי שהיה צעיר מכדי לראות את הסרט ההוא - על פי חוק 'היום השני', אם פגשתם מישהו שמוצא חן בעיניכם, אתם חייבים לחכות לפחות יומיים עד שתצרו איתו קשר. ההנחה עומדת בבסיס החוק היא, שאם תתקשרו מוקדם מדיאתם עלולים להיראות נואשים, אבל אם תתקשרו מאוחר מדי אתם עלולים להיראות לא מעוניינים כלל.  לכתבה המלאה »
הכרויות במקום העבודה - כך תעשו זאת נכון
הכרויות במקום העבודה יכולות להיות עניינות ומרגשות מאוד אך מצד שני חוות בתוכן כמה אתגרים ומכשולים לא פשוטים.   לכתבה המלאה »
10 דברים לא לכתוב בפרופיל באתר הכרויות
גם אם החלטת לתת צ'אנס לאתרי הכרויות או שאינך מבין למה בחורות לא מגיבות להודעות שלך? הנה כמה עצות שיעזרו לך ליצור פרופיל אפקטיבי ומושך יותר.   לכתבה המלאה »
איך לכתוב הודעה ראשונה מנצחת באתר הכרויות?
לא משנה באיזה סיטואציה אתם נמצאים, לשבור את הקרח עם מישהו זו משימה לא קלה בכלל. בין אם אתם פונים למישהו על הבר, במסיבה או בבית קפה - אתם מכירים את תחושת המבוכה והפחד המלווה את הצעדים אל היעד, ולא משנה גם אתם חיות ברים או פלרטטנים מטבעכם.  לכתבה המלאה »
טיפים לדייט ראשון מוצלח
העובדה המצערת היא שלא קיימת נוסחה מנצחת שתהפוך באורח קסם את דייט ראשון לדייט מוצלח. מצד שני, כדאי לא לנסות לשווא לתכנן את הדייט הראשון שלכם לפרטי פרטים, לחשוב על מה שאתם תאמרו, ומה שהדייט שלכם יאמר וכן הלאה וכן הלאה. ליקטנו כמה טיפים עבורכם לדייט ראשון מוצלח.  לכתבה המלאה »
5 טעויות להימנע מהן בהכרויות באינטרנט
החלטתם ששווה לנסות להכיר באינטרנט, הנה כמה טיפים שכדאי לזכור לפני שאתם מתחילים לדפדף בזרם אינסופי של פרופילים של בני-זוג פוטנציאליים.  לכתבה המלאה »
מה עדיף? בני זוג מרקע דומה או
כאשר גברים ונשים מכירים בני זוג חדשים, הם למעשה פותחים דף חדש בחייהם. זה יכול להיות עם בעלי רקע וערכים דומים, או עם בני זוג "מזן שונה", בעלי רקע וערכים אחרים. לכל אחת משתי האפשרויות הללו יש מעלות וגם חסרונות, שמן הראוי לחשוב עליהם מבעוד מועד. במילים אחרות, מה עדיף בעינינו? בני זוג מרקע דומה או "מזן שונה"?  לכתבה המלאה »