הכרויות

כל מה שרציתם לדעת על הכרויות. דייטבר מביא לכם עצות וטיפים מצוות המומחים שלנו בתחום ההכרויות ומערכות יחסים.

להתאהב או לאהוב, מה ההבדל?
מסתבר שבעולם ההכרויות והזוגיות יש הבדל בין להתאהב לבין לאהוב. כאשר אנחנו מתאהבים אנחנו בדרך כלל מתאהבים בתכונות מסוימות של בן/בת הזוג שהכרנו, ואת השאר אנו משלימים בעני רוחנו. השלמת התכונות "החסרות" יכולה מצד אחד לחזק את ההכרות והזוגיות, אך היא גם עלולה לסכן את ההמשכיות שלהם.  לכתבה המלאה »
טיפים להצלחה באתרי הכרויות
נרשמתם לאתר הכרויות זה או אחר, עשיתם את הצעד הראשון במסע שהוא לא אחת גם ארוך ומייגע בדרך להכרת בני זוג מתאימים, שעמם תגשימו את ציפייתכם – לטפח בצוותא זוגיות טובה ומספקת, שבסופו של דבר תתמסד בבית חם ואוהב. זהו צעד חשוב, אך אין בו די! הנה כמה טיפים בסיסיים להצלחה באתרי הכרויות.  לכתבה המלאה »
צעדים לקראת דייט ראשון
למצוא דייט ברשת זה אמנם לא מאוד מסובך מבחינה טכנית עם מספר רב כל כך של אתרים אבל עדיין קיימות הרבה שאלות של איך להתחיל ואולי יותר חשוב, איך לעבור בליינד דייט בשלום.  לכתבה המלאה »
אז למה קשה לנו למצוא בני זוג מתאימים?
רוצים למצוא אהבה חדשה אבל קשה לכם למצוא בני זוג? אחת הסיבות נעוצה בעובדה כי ברוב המקרים, המעגלים החברתיים שלנו הולכים ומצטמצמים עם הזמן. גם אם לא תמיד החוויה נעימה, עדיין ניתן לציין באופן ברור כי אתרי הכרויות פתחו בפנינו מגוון רחב של הזדמנויות להכרויות עם בני זוג שאלמלא כן לא היינו מכירים לעולם.  לכתבה המלאה »
10 תירוצים להתחמקות מדייט
לפעמים גם זה קורה. קבעתם, אבל ברגע האחרון הבטן משדרת לך שעדיף לוותר. להלן מבחר תירוצים משובבי נפש, חלקם שקופים חלקם אטומים  לכתבה המלאה »
איזו תמונה לשים? 6 נקודות למחשבה
באתרי הכרויות, פרופיל עם תמונה זוכה להרבה יותר פניות. אז קדימה, בוא נראה אותך! כתמונה ראשית, רצוי תמונת-פנים. משהו יותר רח ומחמיא מהפוטו רצח האחרון שהצטלמת.  לכתבה המלאה »
5 טיפים לשיחת הטלפון הראשונה
פעם, לפני שנים רבות, שיחת טלפון באה אחרי שכבר ראית עם יש לך עסק. הגנבת לו פתק עם הטלפון שלך באיזו מסיבה, השגת את הטלפון שלה אחרי פלירטוט על רחבת הריקודים באיזו חתונה.. היה איזה מפגש מקדים, איזו כימיה הדדית.  לכתבה המלאה »
8 דרכים להתעורר אחרי הפסקה ארוכה..
מזמן לא היה לך מישהו? קורה. הנה 8 טיפים שיעזרו לך להתעורר.  לכתבה המלאה »
בדייטבר יש הרבה יותר אפשרויות חיפוש!
כל אחד יש הרבה רעיונות על מה ואת מי הוא מחפש. לכל אחת יש כמה וכמה סוגי טיפוסים שהיא נמשכת אליהם. ככל הידוע לנו, טרם נמצא המתכון להתאמה האולטימטיבית.  לכתבה המלאה »