יחסים

קבלו עצות ממומחים בנושא יחסים באתר דייטבר. מיצאו טיפים ועצות שיעזרו לכם להתחיל או לשמר את מערכות היחסים שלכם.

הכרויות ופגישות חסרות ניצוץ
לפני קצת יותר מחודש התכתבתי במייל עם מישהו שפגשתי באתר הכרויות ושמאוד נמשכתי אליו. התמונה באתר נראתה נהדר, והמיילים שהוא שלח לי גרמו לי להתרגשות אמיתית. זה היה מפתיע.  לכתבה המלאה »
כמה זמן לחכות לכימיה?
כימיה היא מרכיב חשוב מאוד בהצלחתן של הכרויות ובהצלחתן של מערכות יחסים ארוכות טווח. זוגות אשר אינם חולקים כימיה משותפת, יסבלו מיותר בעיות במהלך העליות והירידות של מסע חייהם המשותפים.  לכתבה המלאה »
הכרויות ללא פשרות
אם במהלך הכרויות אתם מתמקדים בחסרונות של בני הזוג שלכם, מקווים שהם יתנהגו אחרת בעתיד, או מתנהגים באופן לא טבעי כדי למנוע חיכוכים, אתם מתפשרים. הכרויות מוצלחת הן הכרויות בהן אתם מצליחים לבטא את עצכם וללמוד על בני הזוג שלכם. התעלמות משבע הנקודות הבאות בזמן הכרויות, עלולה לגרום לכם לבצע בחירה לא נכונה של בן או בת הזוג.  לכתבה המלאה »
איך לעבור בשלום מפגש עם המשפחה?
הכרויות של בני זוג חדשים עם בני המשפחה והחברים הן אירועים רבי משמעות עבור כל מערכת יחסים. בראש ובראשונה, מדובר בפעולה סמלית. כאשר אתם עורכים הכרויות בין בני הזוג שלכם לבין בני המשפחה, אתם מראים לבני הזוג עד כמה הם חשובים עבורכם.  לכתבה המלאה »
הכרויות חדשות. כך תתמודדו עם מטענים מהעבר
ודאי שמעתם כבר את הביטוי הזה, אולי אמרתם אותו לעצמכם במהלך הכרויות: "הוא/היא, סוחב/ת מטענים מהעבר", יכול להיות אפילו שהרגשתם בעצמכם את ההשפעה של מטענים שלכם על קשרים.  לכתבה המלאה »
מה עדיף? בני זוג מרקע דומה או
כאשר גברים ונשים מכירים בני זוג חדשים, הם למעשה פותחים דף חדש בחייהם. זה יכול להיות עם בעלי רקע וערכים דומים, או עם בני זוג "מזן שונה", בעלי רקע וערכים אחרים. לכל אחת משתי האפשרויות הללו יש מעלות וגם חסרונות, שמן הראוי לחשוב עליהם מבעוד מועד. במילים אחרות, מה עדיף בעינינו? בני זוג מרקע דומה או "מזן שונה"?  לכתבה המלאה »
להתאהב או לאהוב, מה ההבדל?
מסתבר שבעולם ההכרויות והזוגיות יש הבדל בין להתאהב לבין לאהוב. כאשר אנחנו מתאהבים אנחנו בדרך כלל מתאהבים בתכונות מסוימות של בן/בת הזוג שהכרנו, ואת השאר אנו משלימים בעני רוחנו. השלמת התכונות "החסרות" יכולה מצד אחד לחזק את ההכרות והזוגיות, אך היא גם עלולה לסכן את ההמשכיות שלהם.  לכתבה המלאה »