אתר הכרויות דייטבר!

לא חשוב בני כמה אתם, מה אתם עושים בחיים, אם מעולם לא הייתם בזוגיות, אם בדיוק עכשיו אתם מתאוששים מקשר. הגעתם לדייטבר? סימן שהגיע הזמן להתאהב מחדש. כמו כל מי שהסתובב אי פעם עם לב רעב, גם אנחנו מכירים מקרוב את החיפוש הרומנטי. חוויה שיכולה להיות מתסכלת, אם להודות בעדינות. זו הסיבה שאחרי אי אילו שנים של דייטינג נמרץ החלטנו ליצור בעצמנו מקום חדש, איכותי ואנושי להתאהב בו. אנחנו מודים לכם על הצטרפותכם לאתר ומאחלים לכם מפגשים מרתקים ואהבה גדולה. שימו לב למה שמחכה לכם בדייטבר עכשיו ובהמשך:

עד 8 חיפושים שמורים

מלבד חיפוש מהיר, חיפוש לפי שם והחיפוש הקלאסי לפי הגדרות הדייט שלי, אתר הכרויות דייטבר מזמין אתכם ליצור עד 8 חיפושים שמורים. למשל: "הבלונדיניות" "הגרושות מהמרכז" "בחורים במזל בתולה" ועוד, כיד הדמיון הטובה. בפעם הבאה שתרצו להגיע לאנשים שעונים להגדרות אלה, זה יהיה בלחיצת כפתור.

משקיעים בתוכן מקורי

דייטבר הוא לא רק מנוע חיפוש מתוחכם, אלא אתר הכרויות שמציע לכם תוכן מקורי ורלוונטי. בדייטבר תמצאו טיפים לחיזור מוצלח, כתבות, טורים אישיים, עצות מאנשי מקצוע, סיפורים מהחיים ועוד.

מדברים בשפה אישית

גבר או אישה - מרגע שציינת את זהותך האתר מדבר בשפה שלך. זה מורגש במיוחד בתהליך הרישום, אך עקבי באתר כולו. ככל הידוע לנו, דייטבר הוא אחד האתרים היחידים בעברית שמתעקשים על שפה אישית.

עוזרים לכם לזכור את היסטוריית הקשר

בכל פרופיל מופיעים אייקונים המציינים את היסטוריית הקשר שלכם עם אותו חבר. אם כתבתם לו בעבר, אם הוא כתב לכם, אם צפיתם בו בעבר, אם הוא צפה בכם, אם הוא מופיע ברשימת המועדפים שלכם, אם חסמתם אותו וכו'.

שומרים לכם את התכתובת

לא זוכרים מה כתבתם? מה ענו לכם? לא נורא. דייטבר שומר עבורכם את כל ההתכתבויות שקיימתם עם חברים באתר. גם אם מחקתם את ההודעות מתיבת ההודעות הנכנסות, תמיד תוכלו להיכנס לתכתובת דרך הפרופיל של החבר - לקרוא, להיזכר, לשלוח עוד הודעה, או סתם לזכות בהצצה מרתקת אל הרגלי הפלרטוט שלכם.

משתפרים כל הזמן

דייטבר ממשיך כל הזמן להתפתח ובעתיד מתוכננות לעלות עוד הרבה הפתעות ושיפורים. עד אז, אנחנו מזמינים אתכם לראות באתר סוג של דייט ראשון מרגש עם פוטנציאל מבטיח..